/
  ANASAYFA » HIZMETLERIMIZ » GEZER KOPRULU VINC SISTEMLERI

  Gezer Köprülü Vinç Sistemleri

  gezer köprülü vinç

  Hayatımızı kolaylaştıran vinçler, çok ağır yükleri, makineleri ve blokları, çok kolay taşır. Birçok vinç çeşidi vardır. Sepetli, mobil, sabit ve teleskopik gibi çeşitleriyle piyasada kiraya verilen vinçler, etkileyici özelliklere sahiptir. Gezer vinç köprülü vinç çeşitleri de, piyasada, kapalı alanlarda kullanılan vinçlerdendir. Demir çelik sanayisinde, haddelemede, çelik kondüriksiyon ve inşaat sektöründe, bu vinçler kullanılmaktadır. İç mekanlarda, yük taşıma işlemlerinde, en çok tercih edilen vinç, köprülü gezer vinç ürünleridir.
   
   Ağır Sanayide Kullanılmaktadır
   
              Bu vinç türü, belli bir platform üzerinde gezmektedir. İki krişe (yük taşıma özellikli), destek için kolonlar, NPU profil üzerine, NPI profil raylar kurulmuştur. Bu raylar üzerinde vinç hareket ederek, belli bir noktadan aldığı ağır yükü, ray sisteminin sonundaki noktaya bırakmaktadır. Tek kirişli ve çift kirişli üretilen bu vinçler, özelliklerine göre tercih edilmektedir. Vinç konusunda tecrübeli olmak çok önemlidir. Bu vinci kuramayan ve kullanamayan kişiler, maddi zarara neden olabilir. Vinç operatör ehliyeti almak, yeterli değildir. Bu işte yılların tecrübesine sahip olmak, çok daha önemli bir konudur.
   
   Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinçler
   
              Bu vinçler, ağır tonajlı yüklerin taşınmasında, birebir özelliklere sahiptir. İstediğiniz bütün ağır yükleri, kapalı mekanlarda, belli bir düzenek içerisinde taşıyabilirsiniz. Kirişler sayesinde, kaldırma seviyesi en üst seviyeye çıkabilir. Bu vinçlerin motorları özeldir ve taşıma esnasında dengesiz duruş ve kalkış gerçekleştirmez. Kiriş araları daha açıktır. Ağır malzeme taşıma işlemlerinde, hızlı ve pratik kullanım özelliklerine sahiptir. Taşıma işlemlerinde, doğru kurulum ve sağlam bağlama teknikleri, sağlıklı bir vinç hizmeti için oldukça önemlidir.
   
   Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinçler
   
              Daha hafif yüklerin taşınmasında kullanılan bu vinçler, montaj işlemleri daha pratiktir. Kaldırma yüksekliği maksimuma çıkarılabilir. Vinç hizmetlerinin mükemmel ve etkili olması için, bu işte uzman olan kişilerin tercih edilmesi gerekir. Taşıma işleminde malzemelerin zarar görmemesi, ancak bu işte profesyonel olan vinç ustaları ile mümkün olacaktır. Etkili hizmet anlayışını her zaman için tercih eden firmamız, yeni nesil ürünleri, güncel çalışma yöntemleriyle sunmaktadır. Elektrikli vinç grubunda olan gezer vinç köprülü vinç çeşitleri, iç mekanda, ağır sanayi malzeme ve makinelerinin taşınmasında, oldukça başarılıdır. Özel kalıplarda hazırlanmış hassas ve ağır malzemelerinin taşınması, bu malzemelere uygun vinç hizmeti kategorisinde uzman elemanlar tarafından gerçekleşmektedir. Endüstriyel imalat fabrikaları, barajlar, hidroelektrik sandalyeleri, atölyeler ve benzeri sektörler, köprülü vinç kategorisinin çalışma alanlarını oluşturmaktadır.
   
              Ağır ve hafif tonaj yüklerin, iç mekanlarda, bir yerden bir yere taşınması, vinç çeşitlerinin özellikleri ile alakalı bir durumdur. Gerek vinç kurulumu olsun ve gerekse elektrik sisteminin kurulması olsun, firma olarak, vinç sistemi konusunda oldukça etkili çözümleri, sizler için sunmaktayız. Günün her saatinde, sizler için hizmet veren firmamız, pratik ve etkili vinç kurulumunda, adından sıkça söz ettirmektedir.