/
  ANASAYFA » HIZMETLERIMIZ » TELESKOPIK VINC KIRALAMA

  Teleskopik Vinç Kiralama

  teleskopik vinç

  Teleskopik vinç kiralama faaliyetleri sayesinde birçok firma işlerini daha seri bir durum kazandırmaktadır. Ağır tonajlı yüklerin yüksek noktalara emniyetli şekilde kaldırılması işinde en başarılı çalışmaları yapan teleskopik vinç çeşitleri en dar alanlarda bomları sayesinde kaldırma ve kurtarma işlemlerini yapabilecek kapasitede geliştirilmişlerdir. Web sitesi sayfalarında yer alan teleskopik vinç modelleri inşaat alanlarında, tersane hizmetlerinde en seri çalışmaları ortaya çıkarmaktadır. Kullanıcı durumundaki operatörler bu konuda ehliyetli kişilerdir. Kiralık olarak verilen teleskopik vinçler son derece bakımlı ve bom testleri periyodik olarak yapılan araç türlerinden seçilmektedir. Her iş bitiminde tüm periyodik kontrolleri yapılan teleskopik vinç modelleri tekerlekli bir araç üzerinde mobil hizmet sunmaktadır.
   
   Kiralık Teleskobik Vinç Kulanım Alanları
   
              Günümüzde hızla büyüme sağlayan inşaat sektöründe teknolojik aletler yardımı ile daha seri ve güvenli çalışmalar ortaya çıkarılmaktadır. Bunlardan en önemlisi teleskobik vinç kiralama hizmeti olmaktadır. Kiralık teleskopik vinç kullanılan alanlar;
   
   -Denizcilik sektöründe ağır tonajlı gemilerin yükleme boşaltma ve bakım onarım işlemlerinde kullanım alanı oluşturmaktadır.
   
   -İnşaat sektöründe kule vinçlerin parça değişimleri bakım ve onarımları sırasında kaldırma -kapasitesi yüksek kiralık teleskopik vinç kullanımı aktif olarak kullanılan bir hizmettir.
   
   -Karayolları yol inşaatlarında viyadük kalıplarının montelenmesinde kiralık teleskopik vinç kullanımı gerçekleşmektedir.
   
   -Trafik kazalarında uçurum ve daha derin bölgelerde oluşan araç kazaların da araçların kurtarma işleminde kiralık teleskopik vinç kullanılmaktadır.
   
   -Ağır tonajlı iş makinelerinin batması veya kaldırılması gerektiğinde kiralık teleskopik vinç kullanılmaktadır.
   
              Bütün bu hizmetler ve vinç kiralama hizmetleri hakkında detaylı bilgiler web sitesi sayfalarında ayrıntılı olarak sunularak araç cins ve modelleri kaldırma kapasiteleri manevra kabiliyetleri detaylı olarak belirtilmektedir.
   
   Kiralık Teleskopik Vinç Kullanım Avantajları
   
   Mobil vinç kiralama hizmeti
   Kamyonlu vinç kiralama hizmeti
   Hiyap kiralama hizmeti,
   Sepetli platform kiralama hizmeti
   Teleskopik mobil araçlı vinç kiralama hizmeti itina ile sunulurken kiralanan her türlü vinç çeşidinin teknik özellikleri kiralayan firma ve kişilere detaylı olarak aktarılmaktadır. Böylelikle vinç kiralama işleminden faydalanacak olan firmalar işlerini en seri ve emniyetli bir şekilde yapabilecekleri kiralık teleskopik vinç modelini en iyi şekilde belirleme şansı elde edeceklerdir.
   
   Vinç kiralama avantajları olarak sunulan web sitesi hizmetlerinden yararlanırken;
   
   - Firmalar satın alarak depolarında muhafaza edecekleri vinç modellerinin bakım onarım vergi, sigorta ve tüketim maddelerinin masraflarını vinç kiralama sayesinde gelir tablolarına ekleme fırsatı bulacaklardır.
   
   - Firma malı olarak sahip oldukları vinç çeşitleri için operatör istihdamından vinç kiralama sayesinde kurtulma şansı bulacaktır.