/
  ANASAYFA » S » KIRALIK SEPETLI VINC FIYATLARI

  Kiralık Sepetli Vinç Fiyatları

  İnşaat sektörü son dönemlerde hem konut ihtiyacından almış olduğu destek hem de gayrimenkul yatırımında yaşanan büyüme ile oldukça hızlı bir yükselişe geçti. Şüphesiz bu inşaat sektöründe yaşanan yükselişten en çok pay alan yan sektörlerden biri dekiralık vinç sektörü oldu. Hem ithalatçı firmaların iletilen talepleri karşılamada zorluk çekmesi hem de Türkiye’nin tüm şehirlerinde faaliyet göstermekte olan TOKİ’nin birlikte çalıştığı firmalara kule vinç kullanmalarını zorunlu hale getirmesi ile inşaat firmaları için vinç kiralama hizmetinden yararlanmak kaçınılmaz oldu.

  Genel olarak ülkemizde satışı yapılan vinçlerin özelliklerine göre fiyatları oldukça yüksek olduğundan kiralık sepetli vinç hizmetinin neden bu kadar cazip hale geldiğini anlamak mümkün. Türkiye’de en çok talep gören vinç türleri 6 ile 8 tonluk yük taşıma kapasitesine sahip vinçlerdir ve bu vinçlerin aylık kira bedelleri inşaat firmaları için satın almaya kıyasla oldukça cazip sayılabilecek türden.

  Vinç kiralama hizmeti sanılanın aksine yalnızca inşaatların yapım aşamalarında değil farklı birçok gereksinim nedeni ile de kullanılmaktadır. Örneğin plazaların cam temizlikleri oldukça önemlidir. Ancak yüksek plazalarda cam temizliğini yapabilmek oldukça güçtür. Bunun için yüksek katlara sahip binaların cam temizliğini sağlamanın yanı sıra cam takma ya da değiştirme gibi işlemlerinde en çok tercih edilen yöntem kiralık vinç hizmeti almaktır.Yüksekliği her ne olursa olsun plazalarınızın dış cephe temizliklerinde vinçten yararlanmak sizlere hem zamandan hem de maliyetten tasarruf ettirecektir. İnşaat sektöründe son zamanlarda yapılan atılımlar sayesinde artık pek çok büyük yapı çok kısa sürede tamamlanabilmektedir. Bu atılımın sağlanmasında şüphesiz ki inşaat yapımında kullanılan iş makinelerinin performans ve kalitesinin önemi oldukça fazladır.
  Pek çok firma vinç satın alırken iş sahası ve çalışma koşulları için en uygun modeli tercih ederler. Çalışma süresinin de etkili olduğu vinç ihtiyacında en önemli tercih kriteriise kiralık vinç fiyatları konusundaki farklılıklardır. Sizler de zamandan, maliyetten ve de iş gücünden tasarruf etmek istiyorsanız kiralık vinç hizmetinden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. 

  Tümü