/
  ANASAYFA » S » KIRALIK SEPETLI VINC SISTEMLERI

  Kiralık Sepetli Vinç Sistemleri

  Kiralık Sepetli Vinç

  Firmaların işlerini daha kolay yürütebilmelerini sağlayan bir takım yardımcı unsurlar ek hizmet olarak kiralanabiliyor. Bu duruma en güzel örneklerden biri kiralık sepetli vinç modelleridir. İnşaat sektörünün vazgeçilmezi olan vinçlerin diğer alanlarda da büyük ihtiyaç olduğu günümüzde farklı kullanım amaçlarına uygun modelleri bulunmaktadır. Birçok organizasyon şirketi kiralık vinç hizmeti alarak işlerini sürdürmekte ve zamandan tasarruf etmektedir.

  Reklamcılık şirketlerinin panoları yenileme işlemleri, dizi ve film setlerinin ışıklandırma sistemleri, elektrik direklerinin bakımları ve onarımları gibi daha birçok durumda ilk akla gelen araç kiralık sepetli vinç olmaktadır. Zor çalışma şartlarını iyileştiren ve ayakta çalışmaya imkan sağlayan sepetli vinçler birçok firma tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. 

  Yüksekte çalışması gereken durumlarda çalışma sahasında olmazsa olmazlardan olan klasik vinçlere göre sepetli vinçlerin ayakta durmaya imkan sağlaması onların daha çok tercih edilir olmasına neden olmaktadır. Sepetli platformu aracılığıyla çalışan ekibi kaldırması ve yüksek alanlarda çalışılmasına olanak sağlaması en önemli hizmetlerinden biridir.

  Birçok şekilde kolay kullanıma sahip olan kiralık sepetli vinç ürünleri değişik yüksekliğe erişebilmelerine göre birbirlerinden ayrılmaktadır. Yüksek iş sahalarında uzun süreli çalışılması gereken durumlarda gerekli tüm ekipmanı ve personeli üzerinde barındırabilen sepetli vinçler diğer inşaat sahalarında kullanılan vinçlere göre daha çok tercih edilmektedir.
  Kiralık sepetli vinçler yüksek binaların dış cephelerinde yapılacak olan montaj işlemleri veya elektrik arızalarının giderilmesi gibi işlemler için sıklıkla tercih edilir. Çeşitli sektörlerde temizlik veya afiş, reklam asma işleri söz konusu olduğunda çözüm ortağı olarak ilk danışılan kişi kiralık vinç firması olmaktadır.

  Sepetli vinçler kullanım alanları itibariyle diğer araçlara göre çok daha yaygın olarak tercih edilirler. Uzayabilen modelleri de bulunan bu vinç türleri belediyeler tarafından bakım ve onarım işlemleri için de kullanılmaktadır. Ayrıca itfaiye birimleri tarafından kullanılması zorunlu araçlardır. Hareket kabiliyetindeki esneklik ve pratiklik sepetli vinçleri hayati önem taşıyan durumlarda can kurtarmak için en ideal vinç modeli yapmaktadır. Kiralık sepetli vinç modelleri sepet altında bulunan koruma bölgeleri sayesinde personelin iş sağlığı ve güvenliği şartlarını dikkate alacak şekilde üretilmiştir. 

  Sepetli vinçler ve diğer vinç modellerimiz ile ilgili kiralık vinç fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. İnşaat sektöründe ihtiyaç anında tercih edilen ilk firmalardan biri olarak çalışma sahalarınızdaki çözüm ortağınız olmaktan memnuniyet duyarız.

  Tümü